Garapa | Terasy, dřevěné terasy, exotické dřevo, dýhy, spárovky, eurohranoly


Rychlá navigace: obsah, navigace.


Dřevěné terasy systém zámkový iCLIP z tropického dřeva - Garapa

Exotické dřevo » Dřevěné terasy systém zámkový iCLIP z tropického dřeva » Garapa

Terasové desky sytém I-CLIP

iclip terasa

Se systémem pokládky terasy I-clip si můžete snadno zhotovit vlastní terasu, chodník, obložení bazénu ba dokonce i schodiště. Terasy I-clip je produkt vysoké kvality, vyvinutý tak, aby Vám umožnil skvělé výsledky instalace. Značka I-clip nabízí profily hladké a jemně drážkované, které zabezpečují elegantní vzhled vaší dřevěné venkovní terasy! Terasy I-clip je nový způsob upevňování terasových desek, kde nejsou vidět hlavičky vrutů na jejím povrchu.

Jednotlivá prkna při tomto způsobu upevňování mají na bočních stranách vyfrézovanou drážku, do které se zasune pevná spojka lichoběžníkového tvaru a ta se připevní vrutem ke spodnímu

roštu. Spojka je vyrobena z polypropylenu a je dostatečně pevná a pružná. Vruty jsou tak ukryté ve spárách a terasy působí ucelenějším a esteticky čistším dojmem.

Množtevní sleva z uvedených cen venkovních teras -5%. (při objednání zboží nad 50 m²)

Garapa
Dřevěné terasy systém zámkový iCLIP z tropického dřeva

Provedení hladké (iCLIP systém) bez pero / drážky

1 099 Kč za m2
( 39.96 € )


Popis: Garapa

GARAPA - brazilský jasan

GARAPA je vysoce tvrdá dřevina s přirozenou odolností proti povětrnosti. Tato dřevina pochází z Jižní Ameriky a je velmi často používaná pro terasové palubky - decking. Další použití je pro stavební kostrukce. Barva této dřeviny je zlatavá až žlutá s různými odstíny.

GARAPA je dřevo s vlastnostmi mnohem lepšími než známější Bangkirai či Massaranduba a vyznačuje se dobrou stabilitou, pevností a trvanlivostí. Celosvětově je GARAPA oblíbenou exteriérovou dřevinou.

Počáteční vyplavování barviva se projevuje ve velmi malé míře, nicméně zamezte případnému obarvení míst v okolí. Časem se u této dřeviny projeví změna barvy šedého odstínu vlivem UV slunečního záření. Tento jev se projevuje shodně u všech dřevin. Velmi ceněnou vlastností je neuvolňování pigmentů. Vlákna jsou rovná, struktura je sourodá a jemná. Zajímavostí je, že surové dřevo voní po mandlích. Zbarvení:

čerstvé dřevo citronově žluté, později světle žluté barvy a tmavne.

Fyzikální vlastnosti:

hustota obecně: středně těžké hustota při 12% vlhkosti: 850 kg/m3 sesýchání obecně: více sesýchavé sesýchání objemové: 12 % sesýchání radiální: 4,4 % sesýchání tangenciální: 8,5 %

Mechanické vlastnosti:

tvrdost obecně: tvrdé tvrdost Janka: 750 kg/cm2 pevnost v tlaku ve směru vláken: 63 MPa pevnost ve statickém ohybu: 116 MPa modul pružnosti v ohybu E: 15880 MPa

 


Přílohy pro: Garapa


Dotaz k produktu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail: *
Číslo 10 slovem: *
Váš dotaz: *
 
 
Garapa

Ceny jsou uvedeny bez DPH | Změna cen a specifikace uvedených produktů vyhrazena bez předchozího upozornění.

Garapa

Varianty:

Rozměr Ukázka drážkování Cena za m2 Cena za mb Dotaz k produktu  
20 x 100 mm (délky: 1830 - 3050 mm) Viveiro SMOOTH
Provedení hladké (iCLIP systém) bez pero / drážky
Garapa - 20 x 100 mm (délky: 1830 - 3050 mm) Viveiro SMOOTH - Provedení hladké (iCLIP systém) bez pero / drážky 1099 Kč
(39.96 €)
109 Kč
(3.96 €)
Položit dotaz Akční zboží
Novinka